В рамках проекту «Підтримка належного врядування в місцевих громадах, як складової реформи децентралізації»  Місією ОБСЄ в Україні планується провести перед першими місцевими виборами 30 червня 2019 близько 80 інформаційно-роз’яснювальних зустрічей в новостворених об’єднаних територіальних громадах.

До участі в заходах будуть запрошені лідери громадської думки, в тому числі неформальні, кандидати у депутати ОТГ, діючі посадові особи, члени ДВК на місцевих виборах, громадські активісти та всі, хто цікавиться питанням місцевого самоврядування та виборів.

У тренінгах візьмуть участь високо кваліфіковані тренери зі Львова, Херсона та Миколаєва. Вони знаходяться в ростері тренерів ОБСЄ та володіють інформацією щодо останніх змін у законодавстві, стратегії реформи децентралізації та адміністративно-територіального устрою, виборчого законодавства та практики.

На підставі вищевикладеного, повідомляємо, що 5,6,7 та 10 червня 2019 року о 14:00 год. у приміщенні Снігурівської міської ради за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124 проводитимуться інформаційно-роз’яснювальні зустрічі  перед першими місцевими виборами 30 червня 2019 року.

На даних зустрічах будуть підняті наступні теми:

– перші місцеві вибори в контексті реформи децентралізації;

– функції і повноваження органів місцевого самоврядування, що обираються на місцевих виборах, чим вони відрізняються від «старих» органів місцевого самоврядування;

– вибори як механізм представлення інтересів виборців у ОТГ;

– виборча компанія;

– голосування;

– організація виборів.

Запрошуємо представників підприємств, організацій, установ а також суб’єктів господарювання, зацікавлених у темах проведення  тренінгів.

Поширити в соціальних мережах: