Робота з безпеки функціонування ДНЗ міста, дотримання Державних санітарних правил і норм улаштування життєдіяльності, створення належних умов для дітей під час навчально-виховного процесу в ДНЗ були та залишаються одним з пріоритетних напрямків роботи та знаходиться під постійним контролем міської ради.

У рамках підготовки до нового опалювального сезону ведеться посилена робота щодо впровадження заходів для підвищення рівня енергозбереження в дошкільних навчальних закладах. Так в ДНЗ № 1 та ДНЗ № 4.  за кошти міського бюджету встановлюються пластикові вікна.

Снігурівська районна філія Миколаївського ОЦЗ інформує

Грантова підтримка малим та середнім підприємствам від компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.».

В Снігурівському районі діє Програма розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки, яка спрямована на створення соціально-економічних, ресурсних, фінансових, інформаційних умов розвитку малого та середнього підприємництва, в тому числі на сприяння безробітним у реалізації їх права на самозайнятість та започаткування підприємницької діяльності. Інформуємо, що за підтримки компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.» з 22 квітня 2019 року розпочала дію програма  USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (далі – КЕУ), що надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам та поширюється на всій території України. Компанія приймає концепції грантових проектів на впровадження заходів, спрямованих на подолання викликів для малих та середніх підприємств, що працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються, а саме: низький рівень інвестування; невеликі обсяги продажів (на внутрішньому та зовнішньому ринках); обмежені ринки та клієнтська база.

КЕУ надає гранти підприємцям, які працюють у нових галузях або в галузях, що розвиваються, які мають потенціал для швидкого зростання, досягнення успіху на експортних ринках, створення інвестицій та збільшення зайнятості. Особливу увагу зорієнтовано на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів, однак, Програма відкрита для грантових заявок від інших галузей економіки.

КЕУ надає гранти, які слугуватимуть виконанню одного з наступних завдань: збільшення обсягу інвестицій в українські малі та середні підприємства; збільшення їх обсягів  продаж; створення постійних робочих місць для громадян України; та/або покращення доступу до фінансових можливостей для малих та середніх підприємств.

Для отримання грантів необхідно подати заявку. Всі запитання щодо цього запиту необхідно надсилати на електронну адресу: APS001@CEPUkraine.org. Грантові спеціалісти КЕУ допомагатимуть заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування. Кінцевий термін подачі заявок — 29 лютого 2020 року.

З формою концепції грантового проекту можна ознайомитися за  посиланням: