Працівники комунального підприємства «Снігурівський благоустрій» продовжують прибирати територію міста Снігурівка від бур’яну та здійснюють покіс газонів.

“Незважаючи на складні погодні умови комунальне підприємство чітко дотримується графіку і здійснює посилений покіс трави у зв’язку зі сприятливими умовами для росту рослинності та з метою недопущення занедбання території міста і попередження росту карантинних рослин. Регулярний покіс трави забезпечить охайний вигляд нашого міста, тому просимо мешканців Снігурівки завчасно не турбуватись, оскільки всі необхідні роботи будуть виконані згідно графіку.” – повідомила начальник комунального підприємства «Снігурівський благоустрій» Мамоненко Л.Є.

Постанови Снігурівської міської виборчої комісії Миколаївської області

ПОСТАНОВА № 4 від 30 червня 2019 року Про реєстрацію Бойко Інни Володимирівни та Голоблі Леоніда Миколайовича шляхом самовисування кандидатами на посаду міського голови Снігурівської міської ради

ПОСТАНОВА № 5 від 30 червня 2019 року Про реєстрацію кандидатів у депутати Снігурівської міської ради

Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 07.06.2019 з 9:00 год. до 12:00 год. у зв’язку з ремонтними роботами буде відсутнє водопостачання на артсвердловині № 105, у старій частині міста та на артсвердловині № 106 у мікрорайоні «Сім вітрів» та прилеглими вулицями до закінчення ремонтних робіт.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.