СВЯТО ПОВІТРЯНОЇ КУЛЬКИ У ЗДО № 3

Перший день літа є особливим для усіх: для дорослих та малих! Адже у перший літній день у всьому світі відзначають добре і радісне свято – Всесвітній День захисту дітей  – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій та сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими, щасливими, прославляли свої родини, рідний край.                     Традиційно в цей чудовий день колектив  закладу дошкільної освіти  № 3 «Ромашка» готує для своїх вихованців цікаві сюрпризи.  З самого ранку музична зала дитячого садочка перетворилася в святкове  «кулькове царство».

Веселе та цікаве свято зібрало чимало глядачів. Відбувся справжній карнавал за сценарієм вихователя Бєлогубової С.В. Ведучою свята була вихователь Штуль О.С. На малюків чекали чудові перетворення, музичні забави, рухливі ігри, естафети, таночки. До дітей завітала головна героїня свята – повітряна кулька (вихователь Бєлогубова С.В.), яка принесла із собою багато цікавих ігор та загадок. З великим задоволенням проявили свою артистичність маленькі бджілки із середньої групи «Чомусики» разом з вихователем Якубенко А.С.  Кольорову веселку в таночку продемонстрували дівчатка із старшої групи «Сонечко». Особливого настрою святкуванню придала участь казкових героїв: ведмедика (вихователь Тімуш І.І.), зайчика (вихователь Устінова І.В.), бджілки  (вихователь Якубенко А.С.).

На святі панувала  святкова атмосфера. Піднесений настрій був не тільки у дітей, але і в дорослих. Діти отримали величезне задоволення та купу позитивних емоцій.

К.БОНДАРЕНКО

В.о.завідувача ЗДО № 3

м.Снігурівка

Снігурівська міська рада повідомляє, що за клопотанням організаторів семінар-тренінг в рамках проекту “Підтримка належного врядування в місцевих громадах, як складової реформи децентралізації” 05.06.2019 року відбудеться у  Снігурівській ЗОШ № 3 ( вул. Чайковського, 55) в актовій залі о 14:00.

Про місце проведення наступних трененгів проінформуємо додатково.