Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 03.06.2019  року у зв’язку з ремонтними роботами буде відсутнє водопостачання на артсвердловині № 106 у мікрорайоні «Сім вітрів» та прилеглими вулицями до закінчення ремонтних робіт.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

В рамках проекту «Підтримка належного врядування в місцевих громадах, як складової реформи децентралізації»  Місією ОБСЄ в Україні планується провести перед першими місцевими виборами 30 червня 2019 близько 80 інформаційно-роз’яснювальних зустрічей в новостворених об’єднаних територіальних громадах.

До участі в заходах будуть запрошені лідери громадської думки, в тому числі неформальні, кандидати у депутати ОТГ, діючі посадові особи, члени ДВК на місцевих виборах, громадські активісти та всі, хто цікавиться питанням місцевого самоврядування та виборів.

У тренінгах візьмуть участь високо кваліфіковані тренери зі Львова, Херсона та Миколаєва. Вони знаходяться в ростері тренерів ОБСЄ та володіють інформацією щодо останніх змін у законодавстві, стратегії реформи децентралізації та адміністративно-територіального устрою, виборчого законодавства та практики.

На підставі вищевикладеного, повідомляємо, що 5,6,7 та 10 червня 2019 року о 14:00 год. у приміщенні Снігурівської міської ради за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124 проводитимуться інформаційно-роз’яснювальні зустрічі  перед першими місцевими виборами 30 червня 2019 року.

На даних зустрічах будуть підняті наступні теми:

– перші місцеві вибори в контексті реформи децентралізації;

– функції і повноваження органів місцевого самоврядування, що обираються на місцевих виборах, чим вони відрізняються від «старих» органів місцевого самоврядування;

– вибори як механізм представлення інтересів виборців у ОТГ;

– виборча компанія;

– голосування;

– організація виборів.

Запрошуємо представників підприємств, організацій, установ а також суб’єктів господарювання, зацікавлених у темах проведення  тренінгів.

Випускний бал в ЗДО № 3 «Ромашка»

Дитячий садок – це країна Дитинства, країна казок. Кожному з нас доводиться бувати в ній лише один раз. Згодом стежка до тієї країни заростає дорослими турботами та проблемами. І ось наші малята – випускники: красиві, нарядні, веселі. Вони на порозі нового періоду їхнього життя – на порозі вступу до першого класу. Їх чекають нові дороги , нові відкриття, нові друзі, наставники.

В закладі дошкільної освіти № 3 «Ромашка» відбулося урочисте свято випуску дітей старшої групи «Дзвоники». Вихователь  Ігнатченко Н.В. разом з помічником вихователя Зубковою І.М. проводжали 19 вихованців, чарівних хлопчиків та дівчаток до нового життя.

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті. І ось перші звуки прощального вальсу, яскраві таночки, веселі пісні, а сум огортає душу. У своїх віршах маленькі випускники прославляли садочок,  висловлювали свої мрії на майбутнє, дякували усім працівникам садочку за щиру турботу. Досить хвилюючим та оригінальним був танок дівчаток з їхніми татами та мамами.

Менші друзі з ясельної Б групи «Бджілки» разом з вихователем Устіновою І.В.  привітали випускників та подарували  всім присутнім піднесений настрій.

Родзинкою заходу було музичне привітання від працівників садочку (Бондаренко К.Р., Ігнатченко Н.В., Бей Н.І., Білої Л.О.,Зубкової І.М.).       Наприкінці випускного ранку в.о.завідувача ЗДО Бондаренко К.Р.  привітала малят та  підготувала для всіх  присутніх  відеофільм «Наші будні у дитячому садку».

Гостями свята стали митрофорний протоієрей настоятель церкви Миколая літнього отець Володимир, який  побажав дітям щасливої дороги у майбутнє, самостійне, доросле життя та гарного навчання в школі.
Також завітала на свято  заступник міського  голови Вітенко Г.З., яка подарувала дітям солодкий подарунок, побажала всього найкращого дітям та батькам випускників.

На святі панувала тепла, творча, дружня атмосфера. Кожен із випускників отримав диплом про закінчення дошкільного закладу, як перепустку в майбутнє шкільне життя, медаль за здібності, настанову від батьків та вихователів за навчання.

Бажаємо нашим випускникам, щасливої дороги в широкий світ, здійснення всіх їхніх мрій, завжди залишатися такими веселими, розумними, кмітливими, артистичними.

При нагоді завітайте,
Будемо чекати…
Бо у нашому садочку,
Як у гарному віночку!

К.БОНДАРЕНКО, в.о.завідувача ЗДО № 3 м.Снігурівка

Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 03.06.2019  року у зв’язку з ремонтними роботами буде відсутнє водопостачання  на артсвердловині № 103 у мікрорайоні «6 дільниця» до закінчення ремонтних робіт.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.