Вже стало доброю традицією проведення свята до Міжнародного дня захисту дітей на дитячому майданчику біля автошколи. Ініціатори цього чудового заходу – батьки та їхні діти.

Цього року на майданчик завітав міський голова Л.Голобля, який привітав малечу зі святом, вручив подарунки та побажав міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.

Міський голова висловив подяку організаторам свята та побажав усім присутнім, хто завжди поряд з дітьми, щастя, добра та сімейного затишку. Л.Голобля закликав робити все можливе аби життя дітей було щасливим і безхмарним.

День захисту дітей в ДНЗ

Веселими іграми, танцями, хороводами та піснями зустрічав садочок «Золотий ключик» Міжнародний день захисту дітей. Музичний керівник разом з вихователями груп підготували цікаву програму з сюрпризами, де кожна дитина могла продемонструвати свої вміння, знання, наполегливість та спритність.

Всі разом дружно змагалися, проявляли свою творчість та винахідливість, допомагали один одному долати перешкоди. Під час свята була дружня, доброзичлива атмосфера, багато сміху, веселощів.

Висловлюємо щиру подяку спонсорам: ПСП «Агрофірма «Роднічок», ФГ «Органік Сістемс» за подарунки дошкільникам.

Вітаю всіх дітей та їх батьків  з Міжнародним днем захисту дітей!

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості постійно дбати про їхні здібності та всебічний розвиток інтересів, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Закликаю усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України!

міський голова                                  Леонід Голобля