«СУПЕР ТАТО» У ЗДО № 3

Наші батьки – найближчі для нас люди в усьому світі. «Тато» і «мама» – найперші слова, які вимовляють діти, коли вчаться говорити рідною мовою, це найрідніші люди, які відкривають світ для малюка, виховують справжню Людину та Громадянина своєї країни. Роль батька у вихованні дітей має величезне значення, оскільки асоціюється з силою, мужністю та досвідом.

В нашому садочку стало  доброю традицією святкувати День Батька. Тому, до Дня Батька (яке традиційно відзначають у третю неділю літа) – нашим мужнім, хорошим та добрим татусям, ми вирішили присвятити веселу розвагу «Супер тато», яку підготовала вихователь Бєлогубова С.В. разом з вихованцями старшої групи «Сонечко».    Цікаве, весело шоу зібрало у затишному залі чимало мам, дідусів та головне татусів.

Слова вдячності від дітей прозвучали на адресу кожного тата. Чудові пісні, таночки, веселі спортивні естафети, кумедні конкурси разом з татами та мамами створили чудову атмосферу любові та шани до своїх татусів.

У всіх присутніх від проведеного свята залишилися позитивні емоції, піднесений настрій. А для батьків цей захід став чудовою нагодою повернутися в неймовірний світ дитинства, сповнений веселощів та безпосередності.

Татова любов — як джерело,
Чиста, світла: п’ю — і не нап’юся.
Ще такої в світі не було, —
Ну, хіба що
в очах матусі.
Татова любов — немов меди,
Солодко від неї, аж не йметься.
Спробуй, ще таку десь віднайди, —
Ну, хіба що в материнськім серці.
Татова любов — мов океан,
Де — ні дна, ні берега земного…
В неї, справді виміру нема,
Бо вона, як в матері, від — Бога.

К.БОНДАРЕНКО

В.о.завідувача  ДНЗ № 3

м.Снігурівка

Поширити в соціальних мережах: