На початку травня поточного року в ДНЗ №7 м.Снігурівка встановлено бойлери у групі раннього віку та  у приміщенні пральні.

“Комфортне перебування дитини у дошкільному закладі  чи не найголовніша мета керівника. Тому  я дуже вдячна міському голові Голоблі Л.М. за виділення коштів для бойлерів. Це вирішить багато проблем (гігієна дітей, миття посуду),  і допоможе  створити  гарні умови не лише для малюків, а й для технічного персоналу дошкільного закладу. Наразі очікуємо ще 5  бойлерів у кожну групу”, –  зазначила завідувач ДНЗ №7 О.В.Лєвшова

Питання організаціі інклюзивної освіти в  дошкільному закладі хвилюють усіх дошкільників.   Тому за сприяння міського голови Голоблі Л.М., методиста РМК Горностай Л.В., завідувача ДНЗ №7 Лєвшової О.В. на базі дошкільного навчального закладу №7 було проведено виїзний семінар з питань розвитку інклюзивної дошкільної освіти за участю директора Миколаївського обласного реабілітаційного центру Пінюгіної К.О.   На семінарі було обговорено дуже багато питань:   формування та  розвиток інклюзивних груп, створення умов для дітей з особливими освітніми потребами,  особливості форм та методів організації освітньої роботи в інклюзивних групах тощо. Присутні керівники дошкільними закладами району та педагоги отримали багато корисних практичних порад  та щиро вдячні Пінюгіній К.О. за дієву підтримку та допомогу в організації освітнього простору для дітей з ООП.

Завідувач ДНЗ №7 О.Лєвшова

Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 30.05.2019  року у зв’язку з ремонтними роботами буде відсутнє водопостачання на артсвердловині № 106 у мікрорайоні «Сім вітрів» та прилеглими вулицями до закінчення ремонтних робіт.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Стратегії розвитку Снігурівської територіальної громади до 2027 (30) року.

З метою громадського обговорення на сайті Снігурівської міської ради оприлюднено заяву  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Стратегії розвитку Снігурівської територіальної громади до 2027 (30) року.

Строк громадського обговорення заяви – 15 (п’ятнадцять) днів з даної публікації.

Відповідальний за організацію розгляду – спеціаліст І категорії з інформаційного забезпечення та інвестиційної діяльності Колісниченко Римма Сергіївна (моб. тел. 0664141589).

Пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Стратегії розвитку Снігурівської територіальної громади до 2027 (30) року приймаються в адмінбудівлі  Снігурівської міської ради за адресою: 57301, Миколаївська обл., Снігурівський р-н,  м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124, або на електронну адресу: rada-sng@ukr.net

тел. (05162)2-13-60.

Заява_СНІГУРІВКА