28 травня 2019 року в приміщенні Снігурівської міської ради міський голова Леонід Голобля скликав нараду за участю голів ОСББ, начальника комунального підприємства ”Снігурівський благоустрій” Мамоненко Л.Є., начальника комунального підприємства ”Снігурівський комунальник” Мамоненка Г.І. з метою обговорення проблемних питань, які турбують мешканців багатоповерхівок. На засідання було запрошено 35 голів ОСББ, але, на жаль, з’явилися лише 6  (вул. Суворова, 33, 38, 96, 106, Інгулецька, 3 та пров. Шкільний, 4). По закінченню наради всі проблеми були прийняті до уваги. Міський голова доручив начальникам комунальних підприємств вжити відповідних заходів для швидкого їх вирішення.

Увага!

За інформацією менеджера філії  Снігурівського району Східного округу буде відключено електропостачання:

07.06.2019 з 08.00 до 17.00 год.  – вул. Тениста, Каховська, Грушевського, Зоряна, №№ 1-15, пров. Черняхівського.