На початку цього тижня КП «Снігурівський благоустрій» розпочало роботу по нанесенню дорожньої червоно-білої розмітки («зебри») на пішохідних переходах вулиць міста.

Завдяки розпочатій роботі пересування пішоходів стане більш зручним та безпечним, а червоно-білий колір «зебри» акцентуватиме увагу водіїв та мінімізує ймовірність ДТП за участю пішоходів.

Міський голова Леонід Голобля зауважив, що в Снігурівці розмітка червоно-білого кольору буде нанесена вперше, але для багатьох міст України таке нанесення не є новиною.

Звернення до депутата Снігурівської міської ради Жигалка О.В.

До Снігурівської міської ради надійшло звернення директора Снігурівського РБК Сопельняк Л.М. в якому вона, в тому числі, просить: «Вжити заходів щодо майна депутата міської ради Жигалка О.В. – бетонних плит, що знаходяться на території газону напроти РБК. Справа в тому, що діти, які відвідують гурткові заняття, міську бібліотеку, краєзнавчий музей, спостерігають у вікні неприйнятну картину – численні ненормативні написи на плитах кольоровою фарбою. Такі «краєвиди», звісно, негативно впливають на моральне виховання молоді.  Я неодноразово зверталася до Олександра Васильовича щодо вирішення ситуації, однак, окрім обіцянок – жодного результату», – зазначається у зверненні.

Земельна ділянка, на якій знаходяться вищевказані плити, знаходиться у приватній власності депутата міської ради Жигалка О.В., який перетворив територію поруч з РБК на якийсь «склад» або «будмайданчик», що спотворює зовнішній вигляд культурного центру Снігурівки.

Снігурівська міська рада вимагає від Жигалко О.В. вжиття негайних заходів спрямованих на приведення вказаної земельної ділянки до стану, який буде відповідати естетичну та культурному духу місця в якому вона знаходиться.

Обговорюючи тему благоустрою нашого міста, ми дійшли висновку, що дбати про чистоту та благоустрій території, яка знаходиться у власності, необхідно особисто кожному мешканцю міста, тим паче якщо він є депутатом міської ради.