В місті Снігурівка по вулиці Перемоги продовжується поточний ремонт дорожнього покриття. Наразі здійснюється укладання вирiвнювального шару з асфальтобетонної сумiшi.

Звертаємось до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт. Обов’язково дотримуйтесь правил дорожнього руху та звертайте увагу на попереджувальні знаки.

Про подальшу роботу ми інформуватимемо громаду окремо.

ОГОЛОШЕННЯ про початок прийому пропозицій та зауважень до містобудівної документації

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» в місті Снігурівка розробляється генеральний план м. Снігурівка з планом зонування території в масштабі генерального плану.

Замовник містобудівної документації – Снігуріська   міська рада.

Розробник містобудівної документації – товариство з обмеженою відповідальністю «Архізем» в особі Рябченко О.С. Юридична адреса розробника: м. Одеса, вул. Грецька, 44, оф. 304.

Снігурівська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації “План перспективного розвитку м. Снігурівка”

Пропозиції мають подаватися  громадянами, юридичними особами, представниками громадських організацій у строк до 03 червня 2019 року в  письмовому  вигляді  із зазначенням прізвища,  ім’я  та  по  батькові,  місця  проживання,   особистим підписом до Снігурівської міської ради за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124 або на електронну поштову скриньку rada-sng@ukr.net і  повинні  містити  обґрунтування  з  урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124.

Телефон для довідок: (05162) 2-13-60.

Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 27.05.2019  року у зв’язку з ремонтними роботами буде відсутнє водопостачання  у мікрорайоні «Сонячний» до закінчення ремонтних робіт.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

25 травня міський голова Голобля Леонід Миколайович в якості члена жюрі взяв участь у 25-му ювілейному конкурсі молодості та краси “Міс Снігурівка 2019”.

На початку конкурсної програми очільник міста привітав присутніх та вручив незмінному організатору цього заходу Новікову Ігорю Адамовичу почесну грамоту від імені міської ради за активну життєву позицію, громадську діяльність, вміння працювати з молоддю, вагомий особистий внесок у організацію дозвілля мешканців міста Снігурівка.

В підсумку, після цікавої та насиченої програми, за рішенням жюрі звання “Міс Снігурівка 2019” виборола Дорошенко Аліна, якій міський голова вручив головний приз – телевізор.