74  роки минуло від незабутнього 9 травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

У цей знаменний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, вшановуємо тих, хто боровся на фронтах Другої світової війни, в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, виніс роки окупації та пекло концтаборів, у повоєнні роки піднімав країну з руїн.

З нагоди великого для нас всіх  свята від імені всіх мешканців міста міський голова Л.Голобля та секретар міської ради Т.Андрющенко зі словами глибокої подяки за великий подвиг й найщирішими побажаннями привітали наших ветеранів — учасників Другої світової війни та вручили їм подарунки.

Міський голова зазначив, що важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої зазнало людство. Грядущі покоління у вічному боргу перед ветеранами, за обірвану війною юність, за надзвичайну мужність, силу духу, самопожертву. Обов’язок нащадків – бути гідними Вашого життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир на українській землі.

В місті Снігурівка продовжується поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Чайковського та вул. Центральній. Після вирізання найбільш аварійних ділянок дорожнього покриття здійснюється укладання вирiвнювального шару з асфальтобетонної сумiшi.

Звертаємось до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт. Обов’язково дотримуйтесь правил дорожнього руху та звертайте увагу на попереджувальні знаки.

Про подальшу роботу ми інформуватимемо громаду окремо.

Шановні снігурівчани!

Вітаю Вас і Ваші родини  з Днем пам’яті та примирення й святом знаменної Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Нехай мужність і героїзм великого свята ніколи і ніким не забуваються, а  над головою завжди буде ясне небо і яскраве сонце. Бажаю ніколи не чути страшного свисту куль у повітрі, нехай кожен день нашого життя дарує всім нам справжнє щастя, радість і  посмішки, а поруч будуть тільки добрі і щирі люди. Нехай перемога супроводжує Вас скрізь і завжди. Пишаймося подвигом нашого народу і передаваймо пам’ять про нього своїм дітям і онукам.

З повагою міський голова Леонід Голобля

08 травня 2019 року з 10:00 год. до 16:00 год. в м. Снігурівка по вул. Жовтнева, 59 працюватиме мобільний сервісний центр МВС України. Джерело: офіційний веб-сайт Регіонального сервісного центру МВС України в Миколаївській області.

Посилання на графік виїзду мобільного сервісного центру (натиснути)

Ви матимете змогу отримати такі послуги:

– реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

– заміна посвідчення водія;

– видача міжнародного посвідчення водія;

– прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.