Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 03 травня 2019 року у зв’язку з ремонтними роботами буде відсутнє водопостачання на артсвердловині № 106 у мікрорайоні «Сім вітрів» та прилеглих вулицях до закінчення ремонтних робіт. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

Увага!

За інформацією менеджера філії Снігурівського району Східного округу ПАТ “Миколаївобленерго” буде відключено електропостачання:

06 та 07 травня 2019 року з 12.00 до 17.00 год. – вул. Центральна (від з/д переїзду до з/д вокзалу), вул. Братня, Привокзальна, Суворова, Перемоги, Заводська, Декабристів, Пушкіна, Олеся Гончара.

За чисте довкілля

26 квітня відбувся День благоустрою в рамках проведення щорічної акції «За чисте довкілля», в ході якої прийняли активну участь працівники закладу дошкільної освіти № 3 «Ромашка». Об’єднані спільною справою, усі відчули себе частиною великої дошкільної родини. Причепурені, чисто прибрані дитячі майданчики, городи, подвір’я, підбілені дерева та бордюри, пофарбований спортивний майданчик,  радують око і, ніби прокинувшись від зимового сну, дихають весняною свіжістю.

К. БОНДАРЕНКО, вихователь- методист ЗДО № 3 міста Снігурівка

25 квітня 2019 року XLVIII позачергова сесія Снігурівської міської ради 7 скликання підтримала пропозицію депутата Ткаченко Олени Михайлівни та прийняла рішення про виділення з міського бюджету грошових коштів в сумі 200 000 грн. в якості субвенції на виготовлення проектно-кошторисної документації по будівництву універсального спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г. Шевченка.

Сподіваємося, що в підсумку цей проект буде реалізовано і місто отримає сучасний спортивний об’єкт для задоволення потреб всіх верств населення у заняттях спортом та проведенні дозвілля. Снігурівська міська рада зі свого боку підтримує інвестиції у майбутнє, дбає про здоров’я мешканців міста та збереження тривалості активного життя населення.

Крім того, сесією було виділено кошти в таких розмірах:

• 502 379 грн. на проведення поточного ремонту дорожнього покриття вулиць Чайковського, Центральна та Перемоги;
  • 70 000 грн. з метою придбання нових поліетиленових труб для проведення комунальним підприємством “Снігурівський комунальник” ремонтів на водопровідних мережах міста;
  • 55 327 грн. на придбання піску та деяких матеріальних цінностей у заклади дошкільної освіти;
  • 30 000 грн. додаткових коштів на виплату матеріальної допомоги мешканцям міста на лікування, в тому числі онкохворим;
  • 11 560 грн. на розробку схем організації дорожнього руху на вуличній мережі загального користування м. Снігурівка по забороні зупинки та стоянки транспорту з метою забезпечення пропускної здатності вул. Центральна (ділянка між перехрестям з вул. Валерія Бойченка та вул. Спартака (поряд з КП “Снігурівський ринок”), а також по закриттю руху по вул. Центральна в районі перехрестя з вул. Некрасова для заборони руху на відокремленій території поряд з буд. 106 по вул. Центральна.