Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Стратегії розвитку Снігурівської територіальної громади до 2027 (30) року.

З метою громадського обговорення на сайті Снігурівської міської ради оприлюднено заяву  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Стратегії розвитку Снігурівської територіальної громади до 2027 (30) року.

Строк громадського обговорення заяви – 15 (п’ятнадцять) днів з даної публікації.

Відповідальний за організацію розгляду – спеціаліст І категорії з інформаційного забезпечення та інвестиційної діяльності Колісниченко Римма Сергіївна (моб. тел. 0664141589).

Пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Стратегії розвитку Снігурівської територіальної громади до 2027 (30) року приймаються в адмінбудівлі  Снігурівської міської ради за адресою: 57301, Миколаївська обл., Снігурівський р-н,  м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124, або на електронну адресу: rada-sng@ukr.net

тел. (05162)2-13-60.

Заява_СНІГУРІВКА

Поширити в соціальних мережах: