Шановні снігурівчани!

Вітаю Вас з Великодніми святами та бажаю Вам добра, міцного здоров’я, миру та процвітання у всьому. Нехай кожен Ваш день наповнюється щастям і благополуччям. Даруйте один одному увагу та турботу, любов і вірність.

З повагою міський

голова Л.Голобля

До уваги пасажирів!

Графік руху автобусу на Великодні свята

27.04.19

7.05 28.04.19

3.05 29.04.19

Лісопитомник 7.30 Лісопитомник 3.30 Лісопитомник 7.30
Хлібозавод 7.35 Хлібозавод 3.35 Хлібозавод 7.35
ЦРЛ 7.50 ЦРЛ 4.05 ЦРЛ 7.50
СПТУ 8.20 Лісопитомник 4.30 СПТУ 8.20
Хлібозавод 8.35 Хлібозавод 4.35 Хлібозавод 8.35
ЦРЛ 9.05 ЦРЛ 5.05 ЦРЛ 9.05
Хлібозавод 9.35 Лісопитомник 5.30 Хлібозавод 9.35
ЦРЛ 10.05 Хлібозавод 5.35 ЦРЛ 10.05
Хлібозавод 10.35 ЦРЛ 6.05 Хлібозавод 10.35
ЦРЛ 11.05 Лісопитомник 6.30 ЦРЛ 11.05
Хлібозавод 11.35 Хлібозавод 6.35 Хлібозавод 11.35
ЦРЛ 12.05 ЦРЛ 7.05 ЦРЛ 12.05
Хлібозавод 12.35 Далі за графіком Хлібозавод 12.35
ЦРЛ 13.00     ЦРЛ 13.00
Гараж       Гараж

«А я писанка вродлива, різнобарвна, жартівлива».

Великдень – це свято, коли вся сім’яз бирається разом та вітає один одного. Так і в нашому садочку об’єдналась та веселилась велика й дружня родина.

Напередодні великого християнського свята в ДНЗ № 2 відбулася драматизація казки «А я писанка вродлива, різнобарвна, жартівлива». Діти ознайомилися з народними традиціями та обрядами українського народу, пов’язаними з Паскою та Вербною неділею.

Західпройшов в урочистій атмосфері, діти та їх наставники були одягнені в українські вишиванки. Різнобарвні яєчка та писанки, різні конкурси і змагання, чия історія іде ще в стародавність, веселий дитячий сміх та аплодисменти юним артистам – всього було вдосталь у актовому залі дитсадка.

Емоційно та виразно вихованці середньої групи розповідали вірші. Особливо дошкільнятам сподобалось грати у народні ігри.

Дітлахи не лише дізналися багато про це весняне свято, але й брали участь у музичних танцювальних композиціях, співали пісні до Великодня, пригощалися пасками.

Підготували та провели розвагу музичний керівник Кряквіна Л.С. та вихователь середньої групи Шпак М.М.

Л. Бенько

вихователь-методист

ДНЗ №2, м.Снігурівка

«Світле свято Великодня» у ЗДО № 3

Великдень – це свято воскресіння Ісуса Христа. У цей день вся родина збирається разом та вітає один одного.

В закладі дошкільної освіти №3 «Ромашка» відбулась розвага «Світле свято Великодня», яке підготувала вихователь Бєлогубова С.В. Яскравою подією був показ  театралізації «Великодня казка», в ході якої діти із середньої групи«Сонечко»відтворили «народження» писанки.          Під час заходу звучали церковні передзвони. Діти ознайомилися з традиціями святкування Великодня, дізналися багато цікавого про писанку, співали великодні пісні «Христос Воскрес! Радійте друзі», «Розмалюю писанку», танцювали, емоційно та виразно розповідали вірші, а особливо дітям сподобалось грати у ГРУ «Зберемо писанки». Море позитивних емоцій викликав таночок квочки та курчат.

Свято пройшло у творчій, піднесеній атмосфері. Щирі дитячі посмішки та добрі слова привітань із Великоднем наповнили позитивними емоціями й зігріли серця усіх присутніх.

К.БОНДАРЕНКО,

вихователь- методист

ЗДО № 3м.Снігурівка

Шановні снігурівчани!

26 квітня ми віддаємо шану нашим співвітчизникам, які ціною власного життя та здоров’я мужньо захищали людство від жахливої катастрофи. Пожежні, військові, міліціонери, будівельники, енергетики, лікарі, люди інших професій у числі перших відразу після вибуху реактора на ЧАЕС відчайдушно кинулися в смертельний двобій із незримим ворогом. І стояли, приборкуючи його, до останнього.  На жаль, багатьох із тих, хто пройшов горнило атомного випробування, вже немає серед живих, дехто з них відійшов у вічність вже згодом, а решта захисників через враження радіацією отримали інвалідність.

Низький уклін і довічна вдячність рятівникам!   А всім постраждалим від страшної катастрофи, й тим, які народилися вже після неї, в ім’я продовження життя бажаємо доброго здоров’я, міцності духу, оптимізму та впевненості в завтрашньому дні.

міський голова Леонід Голобля.