24 квітня 2019 року з 10:00 год. до 16:00 год. в м. Снігурівка по вул. Жовтнева, 59 працюватиме мобільний сервісний центр МВС України. Джерело: офіційний веб-сайт Регіонального сервісного центру МВС України в Миколаївській області.

Посилання на графік виїзду мобільного сервісного центру (натиснути)

Ви матимете змогу отримати такі послуги:

– реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

– заміна посвідчення водія;

– видача міжнародного посвідчення водія;

– прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Громадські роботи – реальна допомога територіальним громадам.

Вирішуючи проблеми зайнятості жителів Снігурівського району, Снігурівська районна філія Миколаївського обласного центру зайнятості постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування, роботодавцями підприємств в напрямку організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Варто зазначити, що цей напрямок робіт в районі користується сталим попитом. Так, напередодні першотравневих свят Снігурівська районна філія спільно з органами місцевого самоврядування організували проведення громадських робіт у 13 сільських радах, що дало змогу впорядкувати кладовища, памʼятники, братські могили та інші місця поховань загиблих захисників Вітчизни, прибрати сміття з площ та вулиць сіл району, провести підсобні ремонтні роботи в закладах, які знаходяться в комунальній власності територіальних громад, а також була надана допомога родинам загиблих учасників антитерористичної операції (прибирання подвірʼя, здійснення рубки та складання дров, виконання сільськогосподарських робіт, тощо). Всього до виконання громадських робіт у квітні 2019 року залучено 41 безробітний, роботу яких оцінено роботодавцями позитивно. Активну участь в організації та проведення громадських робіт прийняли Афанасіївська, Нововасилівська, Широківська, Горохівська, Тамаринська, Центральна, Новотимофіївська сільські ради та КП “Снігурівський благоустрій”.

Саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт. З іншого боку, громадські та інші роботи тимчасового характеру є засобом реалізації політики зайнятості населення, що може зняти соціальну напругу на ринку праці, сприяти соціально — економічному розвитку громад, а також забезпечити трудову адаптацію безробітних і бути для них джерелом доходу у скрутний з матеріальної точки зору період.

О. Панасюк, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Снігурівської районної філії Миколаївського ОЦЗ.