ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

до Плану реалізації Стратегії розвитку  Снігурівської  громади до 2030 р.

Робоча група з розроблення стратегічного плану розвитку Снігурівської громади  Миколаївської області розробляє План реалізації Стратегії розвитку Снігурівської громади на період до 2030 р. (далі – Стратегія).  Найважливішим етапом його розробки є пропозиція з боку членів територіальних громад (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які на їх думку, є найважливішими для розвитку території.

Ідеї цих проектів буде проаналізовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами роботи буде сформовано План реалізації Стратегії розвитку Снігурівської громади на період 2020 – 2022 р.р. та визначено джерела фінансування.

Запрошуємо суб’єктів підприємницької діяльності, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські установи та організації запропонувати проектні пропозиції на виконання Стратегії розвитку Снігурівської громади за напрямами та стратегічними цілями, визначеними робочою групою (витяг із документу додається).

Проектні пропозиції обов’язково повинні відповідати наступним критеріям:

1) проектні пропозиції спрямовані на досягнення суспільної вигоди;

2) отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа;

3) термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (з початку 2020 по кінець 2022 року);

4) проектні пропозиції повинні відповідати одному з трьох стратегічних напрямів;

5) доведена ресурсна спроможність організації для реалізації проекту;

6) проектна пропозиція має бути представлена у формі, що додається;

7) проектна пропозиція забезпечує позитивний рух громади за вказаним у описі проектної ідеї стратегічним напрямом;

8) проектна пропозиція має бути надіслана не пізніше 16:00 год. 31 травня 2019 року.

Стратегічні напрями та стратегічні цілі розвитку Снігурівської громади (натиснути)

Заповнені форми надсилайте на електронну адресу:  rada-sng@ukr.net з поміткою “До Плану реалізації стратегії”.  Контактна особа: Колісніченко Рімма Сергіївна 066414158.

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь ласка, до консультантів зі стратегічного планування:

Марія Кривецька 0954652027;  finansmariya@gmail.com

Лариси Оленковської (0505044767; olenkovska@gmail.com),

Це оголошення, електронна форма пропозиції ідеї проекту, інформація щодо цієї ініціативи розміщені на сайті Снігурівскої міської ради: https://snigiryevkarada.gov.ua/.

За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії розвитку Снігурівської громади до 2030 року.

Розробка Стратегії відбувається за сприяння  Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та підтримки Уряду Федеративної республіки Німеччини і Європейського Союзу.

ФОРМА ПРОПОЗИЦІЇ ІДЕЇ ПРОЕКТУ до Плану реалізації Стратегії розвитку Снігурівської громади до 2030 року (натиснути)

Поширити в соціальних мережах: