До Снігурівської міської ради надійшли листи від депутатів міської ради та мешканців вулиць Інгулецька, В’ячеслава Чорновола, Гетьмана Сагайдачного, Лесі Українки, Маяковського то провулку Шкільного міста Снігурівка щодо вдячності народному депутату Вадатурському А.О. за сприяння у відновленні зовнішнього освітлення вулиць.

В свою чергу Снігурівська міська рада також висловлює вдячність народному депутату України Вадатурському А.О., адже саме він у 2018 році, реагуючи на звернення мешканців міста, звернувся з листом до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. з приводу необхідності виділення коштів з державного бюджету на проведення капітальних ремонтів мереж зовнішнього освітлення. Також нагадаємо, що протягом останніх двох років завдяки допомозі Вадатурського А.О. було здійснено капітальний ремонт вуличної водопровідної мережі у мікрорайоні “Птахофабрика”, придбано громадський автобус для пасажирських перевезень по місту, встановлено новий автоматичний пункт доочистки та розливу питної води у мікрорайоні “Сонячний” і т. ін.

Поширити в соціальних мережах: