Із настанням спекотної пори року набуває актуальності проблема з очищенням стічних вод. У Снігурівці минулого року вже проводились роботи на так званих “полях фільтрації” (земельній ділянці, на поверхні якої розподіляються каналізаційні та інші стічні води з метою їх очищення) після того, як там невідомими особами було викрадено близько 200 метрів труби, внаслідок чого мешканці прилеглого мікрорайону почали потерпати від смороду. Але ж, звичайно, все це є більше заходами з усунення наслідків виниклої проблеми, а не робота для упередження подібних випадків у подальшому, адже насправді позитивне вирішення цієї справи об’єктивно не може бути здійснене силами виключно місцевої влади.

Міська рада спільно з комунальним підприємством “Снігурівський комунальник” здійснюють необхідні кроки для врегулювання даної проблеми. До цього долучилася і держава в особі Державного фонду з охорони навколишнього середовища та Управління капітального будівництва Миколаївської ОДА, яке на сьогодні виступає замовником з будівництва об’єкту “Реконструкція господарсько-побутової каналізації та очисних споруд каналізації м. Снігурівка”. Паралельно з цим відбувається розробка Детального плану території земельної ділянки для розміщення вищезазначеного об’єкту.

Для налагодження подальшої конструктивної роботи та доведення думки зацікавленої громадськості з цього приводу міський голова, реагуючи на звернення стурбованих мешканців міста Снігурівка, ініціюватиме проведення  виїзної наради на вказаному об’єкті із залученням відповідних спеціалістів та фахівців різних рівнів з метою напрацювання спільного плану подальших дій, про що ми інформуватимемо громаду по мірі надходження відповідної інформації.

Поширити в соціальних мережах: