До Снігурівської міської ради надійшли листи від депутатів міської ради та мешканців вулиць Інгулецька, В’ячеслава Чорновола, Гетьмана Сагайдачного, Лесі Українки, Маяковського то провулку Шкільного міста Снігурівка щодо вдячності народному депутату Вадатурському А.О. за сприяння у відновленні зовнішнього освітлення вулиць.

В свою чергу Снігурівська міська рада також висловлює вдячність народному депутату України Вадатурському А.О., адже саме він у 2018 році, реагуючи на звернення мешканців міста, звернувся з листом до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. з приводу необхідності виділення коштів з державного бюджету на проведення капітальних ремонтів мереж зовнішнього освітлення. Також нагадаємо, що протягом останніх двох років завдяки допомозі Вадатурського А.О. було здійснено капітальний ремонт вуличної водопровідної мережі у мікрорайоні “Птахофабрика”, придбано громадський автобус для пасажирських перевезень по місту, встановлено новий автоматичний пункт доочистки та розливу питної води у мікрорайоні “Сонячний” і т. ін.

“Спорт для всіх – спільна турбота!”

З 1 по 30 квітня 2019 року в Миколаївській області проходить Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота». Головна мета заходу: покращення умов для масових занять фізичною культурою різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку; упорядкування, облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього періоду. Закликаємо всіх жителів м. Снігурівка, небайдужих до питання благоустрою міста та розвитку фізичної культури та спорту,  прийняти участь в соціально-важливому заході – Всеукраїнському місячнику «Спорт для всіх – спільна турбота».

До Снігурівської міської ради надійшов лист-подяка від голови ДВК  № 480640 Кореновської І.І.

Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 09.04.2019 року у зв’язку з  ремонтними роботами буде відсутнє водопостачання на артсвердловині № 109 у мікрорайоні «Сонячний» з прилеглими вулицями до закінчення ремонтних робіт.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

10 квітня 2019 року з 10:00 год. до 16:00 год. в м. Снігурівка по вул. Жовтнева, 59 працюватиме мобільний сервісний центр МВС України. Джерело: офіційний веб-сайт Регіонального сервісного центру МВС України в Миколаївській області.

Посилання на графік виїзду мобільного сервісного центру (натиснути)

Ви матимете змогу отримати такі послуги:

– реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

– заміна посвідчення водія;

– видача міжнародного посвідчення водія;

– прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.