«Світле свято Великодня» у ЗДО № 3

Великдень – це свято воскресіння Ісуса Христа. У цей день вся родина збирається разом та вітає один одного.

В закладі дошкільної освіти №3 «Ромашка» відбулась розвага «Світле свято Великодня», яке підготувала вихователь Бєлогубова С.В. Яскравою подією був показ  театралізації «Великодня казка», в ході якої діти із середньої групи«Сонечко»відтворили «народження» писанки.          Під час заходу звучали церковні передзвони. Діти ознайомилися з традиціями святкування Великодня, дізналися багато цікавого про писанку, співали великодні пісні «Христос Воскрес! Радійте друзі», «Розмалюю писанку», танцювали, емоційно та виразно розповідали вірші, а особливо дітям сподобалось грати у ГРУ «Зберемо писанки». Море позитивних емоцій викликав таночок квочки та курчат.

Свято пройшло у творчій, піднесеній атмосфері. Щирі дитячі посмішки та добрі слова привітань із Великоднем наповнили позитивними емоціями й зігріли серця усіх присутніх.

К.БОНДАРЕНКО,

вихователь- методист

ЗДО № 3м.Снігурівка

Поширити в соціальних мережах: