ДЕНЬ СМІХУ В ЗДО № 3

Цього дня в містах і селах
Люди радісні, веселі.
Всі жартують і сміються,
До розігрувань вдаються.

1 квітня – це день, який чекає, напевно, кожен з нас, хоча ні в одному календарі він не зазначений червоним кольором. Це свято  передається з покоління в покоління як день жартів, розіграшів  і сміху.   У цей день можна пожартувати,  розіграти, або просто від душі посміятися. А ще  стільки жартів, веселих конкурсів та розіграшів відбувається в цей день!  А хто любить найбільше бешкетувати? Звичайно, наші маленькі  дошкільнята.

Саме тому, з метою формування в дошкільників почуття гумору та створення емоційно-позитивної атмосфери, сприяючи відпочинку дітей та з нагоди Дня сміху, в закладі дошкільної освіти № 3 «Ромашка» було проведено розвагу «1 квітня просто клас, Губка Боб прийшов до нас». Розважальну програму для дітей підготували та провели вихователі Якубенко А.С., Тімуш І.І., Короленко О.С.

І сьогодні в музичній залі лунав дитячий сміх, де їх чекали незвичайні перетворення. В гості до дітей завітали Клоунеса Льоля (вихователь Тімуш І.І.) та веселий Губка Боб (вихователь Якубенко А.С.), які  провели багато веселих конкурсів, завзятих ігор, цікавих естафет, галасливих змагань. Малята танцювали та жартували один з одним,  отримуючи величезний заряд енергії.       Скільки запалу, посмішок, позитивних емоцій діти отримали  під час спілкування один з одним, а дзвінкі голоси малят не замовкали від сміху ще довго.

Свято День сміху відбулося  шумно та весело. Гарний настрій та спогади про свято надовго збережуться в пам’яті дітей.

К. БОНДАРЕНКО,

вихователь- методист

ЗДО № 3 міста Снігурівка

Поширити в соціальних мережах: