Відпочинок на водних об’єктах

З початком весняно-літнього періоду мешканці міста розпочинають досить активний відпочинок вздовж берегової лінії річки Інгулець. При цьому більшість з відпочивальників забувають елементарні правила безпеки та поводження на водних об’єктах.

В зв’язку з чим Снігурівською міською радою було розглянуте питання щодо профілактики загибелі людей на водних об’єктах в м.Снігурівка. Під час розгляду даного питання було акцентовано увагу на тому, що в м.Снігуріка відсутні обладнані місця масового відпочинку на воді, що в свою чергу може призвести до загибелі людей.

А тому, рішенням виконавчого комітету Снігурівської міської ради було заборонено проводити купання та масовий відпочинок на водних об’єктах м.Снігурівка.

Комунальному підприємству “Снігурівський благоустрій” було надано доручення вздовж всієї берегової лінії встановити таблички «КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО».

В зв’язку з вищевикладеним, Снігурівська міська рада звертається до всіх мешканців міста з вимогою дотримуватися елементарних правил безпеки при проведенні відпочинку на водних об’єктах, оскільки безпека людини в першу чергу знаходиться в руках самої людини.

Поширити в соціальних мережах: