Нехай, ставши учнем, дитина продовжує робити сьогодні те, що робила вчора. Нехай нове з’являється в її житті поступово і не збентежує лавиною переживань.

(В.О. Сухомлинський)

20 березня 2019 року відповідно до плану наступності та перспективності роботи між ДНЗ №1 Снігурівської міської ради та загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3 Снігурівської районної ради відбувся спільний захід «Без сім¢ї немає щастя на землі», яке підготували для своїх батьків учні 4 класу школи №3 спільно з своїм класоводом Пірумян А.Е. та вихованці ДНЗ №1 старших груп разом з вихователями: Куликовською С. Б. та Левченко Ю. В.

Відбулася  щира та душевна розмова про сім’ю, про роль в ній матері та батька, бабусі та дідуся, їх вплив на виховання своїх дітей та онуків. Адже саме в сім’ї, в родині діти черпають той багатющий запас любові, доброти працьовитості, переймають чудові родинні традиції та звичаї.