Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 20.03.2019 року у зв’язку з  ремонтними роботами буде відсутнє водопостачання на артсвердловині № 106 у мікрорайоні  «Сім вітрів» та прилеглих вулицях до закінчення ремонтних робіт.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

У зв’язку з настанням сприятливих погодних умов у  місті Снігурівка розпочалися роботи по наведенню чистоти, санітарного порядку та благоустрою територій. Так, 19 березня було здійснено прибирання узбіччя дороги на виїзді зі Снігурівки зусиллями працівників комунального підприємства ”Снігурівський благоустрій” під керівництвом начальника Мамоненко Л.Є.

Постійне підтримання порядку і належного естетичного вигляду об’єктів благоустрою є суспільно-важливою працею та сумлінним обов’язком кожного свідомого громадянина, тому міська рада закликає всіх небайдужих снігурівчан прийняти участь у заходах з благоустрою в нашому місті. Ми повинні спільно подбати про наведення чистоти і порядку біля власних осель та будівель.