Увага!

За інформацією менеджера філії  Снігурівського району Східного округу буде відключено електропостачання:

18.03.2019-21.03.2019 з 09.00 до 17.00 год.  – вул. Жовтнева, 134-186, Чайковського, 82-84, Валерія Бойченка, 6-46.

З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення міський голова Леонід Голобля привітав снігурівських комунальників, що своєю працею цілодобово забезпечують повноцінну життєдіяльність міста Снігурівка, також вручив їм грамоти за сумлінну й віддану працю  та цінні подарунки.

Міський голова наголосив, що житлово-комунальне господарство – це важлива соціальна галузь, від налагодженості роботи якої залежать комфорт і затишок у домівках громадян, благоустрій території, чистота і порядок на вулицях, у дворах, парках, скверах.

Леонід Голобля побажав  працівникам комунальних підприємств міста  міцного здоров’я, миру, родинного затишку та добробуту.

СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Від 13 березня  2019 року № 58

м. Снігурівка

Про затвердження та внесення

змін до  паспортів бюджетних програм на 2019 рік.

Відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України, п.13,19,20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.09.2002 № 538-р «Про схвалення Концепції застосування програмно-цільового методу в бюджетному процесі»,  наказу Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» ( у редакції наказу Міністерства фінансів України від 29.12.2018 року № 1209), рішення ХLVI сесії міської ради 7 скликання від 21 грудня 2018 року № 31 «Про міський бюджет Снігурівської міської ради на 2019 рік», рішення ХLVIІ сесії міської ради 7 скликання від 25 лютого 2019 року №1 «Про внесення змін  до міського бюджету Снігурівської міської ради на 2019 рік»,  Розпорядження міського голови  від 13.03.2019 року №52 “Про уточнення обсягів міжбюджетних трансфертів між районним та міським бюджетом на 2019 рік”:

1. Затвердити паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік, що додається, а саме:

-КПКВКМБ 0117363 «Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».

1. Внести зміни до паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік по:
  1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                        Л.ГОЛОБЛЯ

Щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Ваша клопітка праця починається в той час, коли більшість мешканців нашого міста ще не прокинулась, а завершується коли більшість вже сплять.  Тож, хочу подякувати Вам за невтомну працю й відданість своїй професії. Сподіваюсь, що Ваше відповідальне ставлення до справи стане запорукою успішного виконання поставлених перед нею завдань.

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, натхнення, добробуту та довголіття. Хай щедрою до Вас буде доля, оминають життєві негаразди. Будьте щасливі!

міський голова  Л.ГОЛОБЛЯ