За інформацією філії Снігурівського району АТ “Миколаївобленерго” буде відключено електропостачання:

13.03.2019р., 15.03.2019р. з 09:00 до 17:00 год. – вул. Жовтнева, 134-186; вул. Валерія Бойченка, 6-45; вул. Маяковського, 82-84;

19.03.2019р. з 09:00 до 17:00 год. – вул. Черкаська, вул. Східна, вул. Расвєтівська, пров. Шкільний, мікрорайон “Сонячний”;

20.03.2019р. з 09:00 до 17:00 год. – Снігурівська міська рада, ЗОШ № 1;

21.03.2019р. з 09:00 до 17:00 год. – вул. Черкаська, вул. Східна, вул. Расвєтівська, пров. Шкільний;

22.03.2019р. з 08:30 до 16:00 год. – вул. Богдана Хмельницького, вул. 8-го Березня, вул. Квіткова, вул. Веселкова, вул. Маяковського.

Краса міста в першу чергу передбачає чистоту, безпечність та комфортні умови. Тож з перших днів весни у м. Снігурівка працівники КП «Снігурівський благоустрій»  після зимового періоду проводять генеральні весняні прибирання території міста, доріг, тротуарів від бруду та залишків протиожеледного матеріалу, впорядковують памʼятники, памʼятні знаки й меморіали. Завдання впорядкування та благоустрою міста поставив перед комунальними службами міський голова Л.Голобля для досягнення належного рівня чистоти та комфорту.

Закликаємо мешканців міста та працівників установ, організацій впорядкувати та підримувати порядок біля прибудинкових територій адміністративних будівель та закріплених за ними територій.

Восьме березня настало – свято наших милих мам

Березень — перший місяць вес­ни. Навесні народжується все пре­красне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля. У  березні ми відзначаємо свято на­ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь.

Дзвінкі краплин­ки, перші квіти, зігріті першими со­нячними променями – це весна. Ра­зом із нею настає на нашій планеті Міжнародний жіночий день – свято найкрасивішої, найелегантні­шої, найдобрішої, найніжнішої половини людства. Од­ним словом — свято жінок!

Разом із приходом весни в наш дошкільний навчальний заклад № 3 «Ромашка» завітали святкові ранки 8 Березня. Діти вітали своїх любих матусь, турботливих бабусь, сестричок веселими піснями, жартівливими таночками. Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісні, артистично виконували інсценівки та майстерно танцювали, приємно вражаючи своїх батьків наявними талантами. А мами та бабусі стали активними учасниками конкурсів, спільних таночків, ігор.

Всі ранки відвідала «Весна», яка  подарувала весняний настрій всім присутнім. Разом з весною «прилітали» на свято пані Фрекен Бок, Пеппі Довгапанчоха, які приносили весняні новини.

За веселими таночками, піснями, сценками, віршами, іграми час сплинув непомітно, тож на прощання – подарунки від дітей зроблені своїми  руками.

Усі присутні отримали величезне задоволення від свят. Свято 8 Березня в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.