«Кращий пожежний – це ти обережний»

Дошкільний навчальний заклад №1

м. Снігурівки (ясла-садок) Снігурівської міської ради

Героїчний вчинок мами

Повчальний приклад для малят.

Хай усі запам’ятають

Та правила безпеки знають.

«Кращий пожежний – це ти обережний» – Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику. Його мета – формування у підростаючого покоління громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності.

«Я пишаюся своєю матусею» – так говорить дівчинка Чернюк Ліза, вихованка  старшої групи «А» ДНЗ №1 м. Снігуівки Миколаївської області.

Саме тому коли  був  оголошений Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику який проводиться за ініціативи Добровільного Пожежного Товариства України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій то з темою роботи визначились відразу. Розкажемо про героїчний вчинок її матусі – Чернюк Таміли.

Ця тендітна жінка не розгубившись у небезпечній ситуації проявила не аби яку мужність, ризикуючи собою, витягнула з крижаної пастки двох дітей, які грались на річці.

Діти декілька днів діти працювали над роботою. В роботі використали багато технік малювання та аплікації.

Свою роботу діти  передали до Снігурівського РС ГУ ДСНС України в Миколаївській області під час екскурсії.

Поширити в соціальних мережах: