Комунальне підприємство “Снігурівський благоустрій” повідомляє, що громадський автобус БАЗ А 081.10 зазнав пошкодження та у зв’язку з технічною несправністю декілька днів не буде працювати на міському автобусному маршруті. Просимо мешканців міста прийняти це до уваги та планувати свої поїздки із врахуванням даного фактору.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Про поновлення руху автобуса обов’язково буде повідомлено окремо.

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 21 лютого 2019 року по місту Снігурівка буде відсутнє водопостачання у зв’язку з відключенням електроенергії. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

За інформацією філії Снігурівського району АТ “Миколаївобленерго” буде відключено електропостачання:

25.02.2019 з 09:00 до 17:00 год. – вул. Центральна, 14-66; вул. Гагаріна; вул. Маяковського, 128-135