Свято Стрітення в ЗДО № 3

У календарних традиціях, звичаях і обрядах сконденсована ба­гатовікова культура українського народу, яка живить духовність, зокрема ідейність, моральність, етику й естетику кожної людини. Крім того, у них зосереджений величезний пізнавально-виховний потенціал.

15 лютого відзначали свято Стрітення в Україні. З метою залучення дошкільників до культури українського народу в ЗДО № 3 «Ромашка» пройшли тематичні заняття «Зиму проводжаємо, а весну – зустрічаємо», під час проведення якого маленькі вихованці відчували себе повноцінними учасниками дійства, виконуючи різнотипові нестандартні завдання.

Досвідчені педагоги Ігнатченко Н.В., Тімуш І.І., Бєлогубова С.В. вміло допомагали дошкільнятам співпрацювати в колективі, розвиваючи дитячу фантазію, творчий потенціал, мовленнєве дихання, спритність, орієнтацію в просторі.

У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що «у цей день зима весну зустрічає,заморозити її хоче та лише сама від цього хотіння страждає».

Свято Стрітення подарувало всім веселий настрій, позитивні емоції та спільні хвилини радості!

К. Бондаренко, вихователь- методист

ЗДО № 3 міста Снігурівка

Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 18.02.2019 року у зв’язку з  ремонтними роботами буде відсутнє водопостачання на артсвердловині № 109  у мікрорайоні «Сонячний» з прилеглими вулицями до закінчення ремонтних робіт.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.