Увага!

За інформацією філії  Снігурівського району АТ “Миколаївобленерго” буде відключено електропостачання:

18.02.2019 з 13.00 до 17.00 год.  – приміщення Снігурівського ДНЗ №2;

22.02.2019 з 09.00 до 17.00 год.  – приміщення міської ради;

25.02.2019 з 09.00 до 17.00 год.  – приміщення міської ради, вул. Центральна.

Увага, вакансія!

Снігурівському районному військовому комісаріату Миколаївської області для проходження військової служби за контрактом  на вакантних посадах осіб офіцерського складу  у військовому комісаріаті терміново потрібні бажаючі з числа офіцерів запасу. Грошове забезпечення від 15 тисяч гривень, повний соціальний пакет.

Бажаючим,  за більш детальною інформацією звертатись за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 82,   тел. 2-11-74, 0936160444.

15 лютого – День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

Шановні ветерани війни в Афганістані та члени Ваших сімей! Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Дорогі снігурівчани!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та в інших країнах, вшанування усіх воїнів – інтернаціоналістів, кому довелося воювати в чужих країнах.

Героїзм та самопожертву вони проявляли під час виконання військового обов’язку в повоєнні роки на території понад двадцяти держав.

За роки незалежності бійці Української армії захищали і захищають мир, вільне та спокійне життя людей у багатьох країнах світу.

Сьогодні ми схиляємо голови перед тими синами і дочками України, хто віддав своє життя, виконуючи солдатський обов’язок в Афганістані , вклоняємося їхній мужності.

Напередодні вшанування Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів висловлюємо шану й подяку всім ветеранам трагічної афганської війни та українським воїнам-миротворцям за відвагу, доблесть, вірність присязі і честі.

Зичимо всім міцного здоров’я, миру, щастя й добра.

Міський голова Леонід Голобля