До уваги учасників антитерористичної операції

На засіданні конкурсної комісії з питань надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції від 25 січня 2019 року прийнято рішення про оголошення конкурсу проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції у Миколаївській області у квітні 2019 року.

Умови участі у конкурсі визначені в Порядку, який затверджено розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 27.12.2017 року № 570-р.

Згідно даного Порядку претенденти на отримання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції повинні відповідати таким вимогам:

• мати статус учасника АТО;
  • підготувати проект за встановленою формою.

До проекту для участі у Конкурсі додаються:

• копія документа особи, що підтверджує статус учасника антитерористичної операції;
  • копія паспорта громадянина України заявника;
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника;
  • довідка про відкриття рахунку в банку.

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 14.

Телефон для довідок: 0512 37 11 34 (Орещак Світлана Миколаївна).

_________________________________________________________

Проект «Україна — Норвегія» в Миколаєві оголошує набір учасників на весняний семестр (лютий-травень 2019).

Учасники проекту мають змогу пройти курс професійної перепідготовки на базі ЧНУ ім. П.Могили за спеціальністю «Бізнес планування та організація підприємницької діяльності». В рамках курсу будуть викладатися:

– Створення бізнес-ідей;

– Бізнес планування;

– Правові основи започаткування та ведення малого бізнесу в Україні;

– Ведення обліку у сфері малого бізнесу (управлінський та бухгалтерський);

– Інформаційні технології у сфері підприємництва (програма 1С);

– Основи менеджменту та маркетингу.

В рамках проекту залучаються як викладачі ЧНУ ім. П.Могили (професори, доктори наук, успішні підприємці-практики), так і відомі українські та міжнародні (Норвегія) спікери.

Окрім професійної перепідготовки участь в проекті передбачає проходження соціально-психологічної адаптації, участь у психологічних та бізнес тренінгах (формування упевненості у собі, навичок цілепокладання та перспективного планування, тайм-менеджменту, пошуку бізнес-партнерів та інвесторів, самопрезентації, ділової комунікації, управлінської компетентності тощо).

Результатом проходження курсів буде створення конкурентного бізнес-плану, котрий може брати участь у конкурсах на фінансування власного малого бізнесу від Миколаївської обласної адміністрації та/або Фонду зайнятості населення. Учасникам, що успішно пройдуть курс перепідготовки видається свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка та міжнародний диплом від університету NORD (Норвегія).

Правовий, психологічний супровід та загальна організація проекту забезпечується благодійною організацією «Конверсія військових кадрів».

Тел. координатора набору груп: Олександр Геннадійович моб. 0506212968, 0933866279

Посилання на проект в Фейсбуці – Проект Україна Норвегія в Миколаєві https://www.facebook.com/groups/542120519296606/

Сайт Міжнародного фонду соціальної адаптації – http://www.ifsa.kiev.ua/ru/project.html

Сайт громадської організації конверсія військових кадрів http://norway-courses.mk.ua/uk/

НАВЧАННЯ ПРОВОДИТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО. ПРОЕКТ ФІНАНСУЄТЬСЯ КОШТОМ МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ КОРОЛІВСТВА НОРВЕГІЯ.

До участі в проекті запрошуються військовослужбовці ЗСУ, що плануються на звільнення, військовослужбовці запасу, учасники АТО та ООС, члени їх сімей, звільнені співробітники МВС, НГУ, ДПСУ та члени їх сімей.

Навчання буде проводитися 5 днів на тиждень (понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця у вечірній час (з 17.30 до 20.15), в суботу з 9.00 до 13.30.