Засідання робочої групи зі стратегічного планування

13 лютого 2019 року у приміщенні Снігурівської міської ради відбулося чергове засідання робочої групи зі стратегічного планування для Снігурівської ОТГ.

У засіданні брали участь представники Херсонського відділення Асоціації міст України Оленковська Лариса Павлівна, Кривецька Марія Степанівна, керівництво міської ради, а також члени робочої групи (сільські голови та секретарі сільських рад, завідувачі ДНЗ, депутати міської ради, начальник відділу економіки Снігурівської РДА) та представники громадськості.

Під час засідання було представлено результати дослідження громадської думки, проведеного серед населення громад, і результати SWOT-аналізу (аналізу сильних та слабких сторін, можливостей та загроз розвитку). Крім того, було здійснено рейтингування проблем та формування цілей розвитку майбутньої Снігурівської об’єднаної територіальної громади.

Кінцевим результатом стало затвердження так званого «Дерева цілей» розвитку Снігурівської ОТГ – плану, розробленого за кожною стратегічною та операційною ціллю.

В подальшому заплановано провести ще кілька засідань робочої групи, про що ми обов’язково проінформуємо громаду окремо.