Нагорода за гідний вчинок

Щороку  внаслідок необережного поводження на льоду гинуть люди, особливо діти. Небезпека зростає, коли активно починає танути крига на водоймах. Так, 27 січня 2019 року в м. Снігурівка на річці Інгулець дитячі пустощі ледь не стали фатальними для десятирічної Ані та її брата Данила, які вибігли на тонкий лід та вмить опинились у крижаній воді. Але, завдяки безумовному героїзму мешканки м. Снігурівка Таміли Чернюк, яка проявила сміливість, рішучість, мужність і відвагу, оперативно відреагувавши та витягнувши дітей з крижаного полону, страшна пригода закінчилась лише переляком малих та, сподіваємось,  стала уроком для них на майбутнє.

Такі героїчні вчинки не мають бути непоміченими, повинні слугувати прикладом для підростаючих поколінь та являються найкращим проявом людяності і небайдужості до чужої біди.

У зв’язку з цим, міський голова Леонід Голобля звернувся з поданням про нагородження Таміли Чернюк за порятунок двох дитячих життів знаком народної пошани – медаллю «За гідний вчинок»,  яка прибула до міста Снігурівка та була урочисто вручена Тамілі міським головою разом з цінними подарунками.

Поширити в соціальних мережах: