«Епідемія доброти» – панувала в ЗДО № 3

Для гармонійного розвитку дитини дуже важливо, щоб дитина росла в атмосфері доброти і радості. Необхідно, аби діти усвідомлювали: взаємини людей – велика цінність, їх треба всіляко підтримувати й збагачувати. Слід учити дітей розуміти стан іншої дитини, поважати її почуття, рахуватися з її інтересами.

В закладі дошкільної освіти  № 3 «Ромашка» діти та дорослі відзначали День спонтанного прояву доброти, яке у всьому світі відзначають 17 лютого. Педагоги разом з дошкільнятами вітали своїх товаришів, малят з інших груп, працівників ЗДО з Днем доброти та отримували за це добрі слова, подяку та посмішки.

Батьки теж не залишилися в стороні – вони описали добрі вчинки своїх дітей та помістили в «Скриньку добрих справ», яку підготували вихователі Короленко О.С., Михайлюченко О.І., Якубенко А.С. Діти разом з вихователями на заняттях за темою «Людина починається з добрих справ!» обговорювали листівки від батьків  та мріяли про нові добрісправи.

На вулиці діти ясельної групи «Бджілки» разом з вихователем Устіновою І.В. провели акцію «Із посмішками та стрічками весну – красну зустрічаємо!». За допомогою стрічок прикрасили кущі на території ЗДО.       Вихователь Тімуш І.І. провела заняття «Твори добро – добро і буде». Вкінці заняття дошкільнята виготовили «Долоньки доброти» та з великим задоволенням привітали всіх працівників садочку.

«Кульку-побажання» організувала та провела вихователь Бєлогубова С.В. разом з вихованцями середньої групи «Сонечко». Дошкільнята – посланці доброти, які роздавали всім перехожим кульки, щоб у серцях людей прокинувся той світлячок, який буде дарувати добро кожному щодня! Також, маленькі помічники виконали домашнє завдання«Допомагати батькам – добра справа».

Вихованці старшої групи «Дзвоники» разом з вихователем Ігнатченко Н.В. виготовили «Скриньку бажань» для працівників садочку, «Деревце добрих справ», де батьки мали змогу висловити свої слова – побажання, слова – подяки коллективу дитячого садка. Але цікаво для батьків пройшла акція «Візьми смайлика, посміхнись та зроби добру справу».

Кожному з нас важливо усвідомлювати, що та людина, яка творить добро — щаслив алюдина.

Проведені заходи спрямували дошкільнят дотримуватись моральних правил та норм етикету. День доброти емоційно зблизив усіх учасників навчально-виховного процесу, мав позитивні відгуки, спонукав до відкритого прояву емоцій та загальнолюдських цінностей під час спілкування дітей з однолітками та дорослими.

Добрі справи мають стати доброю традицією, яку потрібно підтримувати та зробити кредом свогожиття кожному громадянину нашої Батьківщини. Не залишайтеся байдужими! Будьте добрими, милосердними!

К.БОНДАРЕНКО,

вихователь- методист

ЗДО № 3 містаСнігурівка

Поширити в соціальних мережах: