Більше ста років тому відбулась одна з найтрагічніших й величних подій в історії нашої країни – битва під Крутами. Українські студенти віддали своє життя, аби захистити Київ від наступу більшовиків. День пам’яті героїв Крут щорічно відзначають 29 січня після того, як у 2007 році Президент України Віктор Ющенко підписав Указ “Про вшанування пам’яті героїв Крут”.

Це дуже важлива дата для України, яка мала неабиякий вплив на хід історії нашої країни, символ самопожертви та боротьби за відновлення державності. Кожен українець повинен хоча б трохи знати про мужність і героїзм молодих патріотів.

І хоч подвиг Героїв Крут згодом забули більш ніж на 70 років, сьогодні ця подія займає вагоме місце як в історії країни, так і в серцях свідомих громадян.

Міський голова Л.ГОЛОБЛЯ

Січень, лютий 2019 року

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2019 рік

Про затвердження плану роботи постійних депутатських комісій Снігурівської міської ради 7 скликання на 2019 рік