Черговий прояв вандалізму

Нажаль всі намагання комунальних служб м.Снігурівка впорядкувати місто, зробити його гарним, чистим та комфортним ігноруються самими ж мешканцями. Про це красномовно свідчать світлини, зроблені вранці 25.01.2019 р. біля будинків №33, №88 на вулиці Суворова та за Районним будинком творчості для дітей та юнацтва.

Таке умисне й безглузде пошкодження комунальної власності, встановленої в першу чергу для зручності мешканців міста, говорить не тільки про неповагу до чужої праці, а й до громади в цілому.

Ст. 152 КУпАП України свідчить про те, що порушення правил благоустрою територій населених пунктів тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Лавочки, вуличне освітлення, сміттєві урни, клумби, кладовища, меморіальні таблички… Здається, вандалам байдуже, що руйнувати. Ці ганебні витівки вандалів потребують покарання, але ж правоохоронці не часто знаходять руйнівників саме через невмотивованість та безглуздість їхніх дій.

Шановні снігурівчани! Якщо ви не хочете проживати в руїнах, просимо берегти наше місто та виховувати в дітях любов до малої батьківщини й повагу до праці інших людей.

Результати санітарно-мікробіологічного дослідження доочищеної питної води від 28.01.2019р., яка реалізується в пунктах доочистки та розливу питної води по місту Снігурівка комунальним підприємством “Снігурівський міськводоканал”

За результатами санітарно-мікробіологічних досліджень Снігурівським РЛВ ДУ «Миколаївський ОЛЦ МОЗУ» Жовтневий МР ВЛД  встановлено, що у наданих зразках № 41 (вул. Суворова,22/1),  № 37 (вул. Центральна,172/1), № 33 (вул. Паркова,10-а) із досліджених показників відхилень від вимог ДСанПІН 2.2.4-171-10 не виявлено.

Завірені копії досліджень при необхідності можете отримати за адресою: м. Снігурівка, вул. Суворова,33. Телефони для довідок: +380956935440, +380969822040  – начальник  Романів Оксана Євгеніївна.

Увага!

За інформацією філії  Снігурівського району АТ “Миколаївобленерго” буде відключено електропостачання:

29.01.2019 року з 09.00 до 17.00 год.  – вул. Черкаська, Паркова, 30 років Перемоги, Фабрична, Потьомкіна, Ломоносова.

31.01.2019 року  з 09.00 до 17.00 год.  – вул. Привокзальна, Братня, Декабристів, Суворова, Олеся Гончара, Івана Франка, Заводська.