Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 23.01.2019  року у зв’язку з проведенням ремонтних робіт буде відсутнє водопостачання на артсвердловинах № 106, 109  у мікрорайонах «Сонячний», «Сім вітрів» та прилеглих вулицях  до закінчення ремонтних робіт. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

23 січня 2019 року в місті Снігурівка знов засніжило. Для дітлахів це радісна та щаслива мить зимових розваг. Для дорослих – незручності. Комунальні служби міста в таких випадках завжди насторожі. Вже традиційно  з  самого ранку комунальники посиленно проводять роботи по очищенню вулиць від снігу для безпечного пересування мешканців та транспорту.

Начальник комунального підприємства “Снігурівський благоустрій” Л.Мамоненко зазначила: «Комунальне підприємство тримає на постійному контролі ситуацію зі сніговими опадами та готове до ускладнення погодних умов.  Наразі триває інтенсивна робота по очищенню вулиць та тротуарів міста від снігу із залученням техніки комунального підприємства. Оскільки, згідно прогнозу погоди, очікується підвищення температури та опади у вигляді дощу, що може призвести до посилення ожеледиці, рекомендую водіям утриматись від поїздок на власному транспорті та враховувати, що на слизькому покритті у кілька разів збільшується гальмівний шлях автомобіля».

Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 29.01.2019  року з 9.00 до 17.00 год. у зв’язку з відсутністю електропостачання буде відсутнє водопостачання на артсвердловині № 113 на території всього міста, окрім мікрорайона «Птахофабрика».

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.