Інформація про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”

22 січня 2019 року у Снігурівській міській раді Миколаївської області розпочато проведення перевірки щодо такої особи:

Нартов Олег Іванович, претендент на посаду спеціаліста І категорії – землевпорядника у Снігурівській міській раді.

Повідомлення про початок проходження перевірки

Шановні снігурівчани!

Сьогодні виповнилось 100 років знаменній та значущій  для всього українського народу події – воз’єднання українців на своїй землі в єдиній Українській державі. 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави – Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу.

Акт Злуки був проголошений на Софійському майдані в Києві. Об’єднавча акція 1919 року залишила глибокий слід в історичній пам’яті українського народу. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом. Під прапор єдиної держави стали люди різні за своїм походженням та освітою, майновим станом і звичаями. Їх об’єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією. Головний урок Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила і перемога.

Бажаю всім нам любові до рідної землі, миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь-яких рішень. Нехай віра в європейську, демократичну, соборну й економічно багату Україну надихає нас на нові звершення на благо Батьківщини.

Міський голова Л.ГОЛОБЛЯ

Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 22.01.2019 року у зв’язку з  ремонтними роботами буде відсутнє водопостачання на артсвердловині № 106 у мікрорайоні  «Сім вітрів» та прилеглих вулицях до закінчення ремонтних робіт. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.