09 січня 2019 року на сайті Снігурівської РДА розміщено публікацію під назвою «Інна Бойко: “Необхідно докласти усіх зусиль для забезпечення розробки Стратегії розвитку майбутньої Снігурівської ОТГ”».

В ній вказано в тому числі й таке: «Днями, до голови райдержадміністрації Інни Бойко звернулись представники Асоціації міст України зі скаргою, що відсутня будь-яка активність міської ради в розробці Стратегії розвитку майбутньої Снігурівської об’єднаної територіальної громади в рамках даного проекту, у зв’язку з чим, участь у цьому проекті може бути втрачено. Аби цього не допустити, представники АМУ звернулись до РДА з проханням надати допомогу». (посилання: https://snigurivka-rda.gov.ua/publication/13353)

Снігурівська міська рада активно співпрацює з регіональними відділеннями Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» в питанні розробки Стратегії розвитку Снігурівської територіальної громади та жодних нарікань з цього приводу не надходило.

Тому, з метою перевірки достовірності висвітленої на сайті Снігурівської РДА інформації щодо надходження скарги від представників Асоціації міст України щодо відсутності активності міської ради в реалізації цього проекту, до Херсонського та Миколаївського відділень було направлено відповідні запити.

У відповіді від 16.01.2019 року № 08 Миколаївське регіональне відділення Всеукраїнської асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» повідомило, що ні в письмовій, ні в усній формі працівники регіонального відділення не зверталися до голови Снігурівської РДА зі скаргою щодо відсутності будь-якої активності Снігурівської міської ради в розробці Стратегії розвитку майбутньої Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади.

У відповіді від 16.01.2019 року № 11-01 Херсонське регіональне відділення Всеукраїнської асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» повідомило, що експерти зі стратегічного планування в усній формі зверталися до керівництва Снігурівської районної державної адміністрації з приводу надання дозволу на здійснення опитування населення (батьків учнів) через загальноосвітні навчальні заклади. Крім того зверталися з проханням стосовно надання інформації щодо соціально-економічного стану Снігурівського району та показників у розрізі сільських ради, які входитимуть до складу Снігурівської об’єднаної територіальної громади (представники районної державної адміністрації є членами робочої групи з розробки плану стратегічного розвитку Снігурівської громади). Зазначена інформація необхідна для проведення соціально-економічного аналізу майбутньої громади.

У зв’язку з викладеним вкотре вимагаємо від представників Снігурівської РДА не подавати неправдиву інформацію що стосується діяльності Снігурівської міської ради та таким чином не вводити в оману мешканців міста та району.

Міський голова                                                                Л. ГОЛОБЛЯ

Снігурівське відділення Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” піклується про дітлахів та дбає про їхнє здорове харчування. Так,  всі заклади дошкільної освіти міста отримали від фонду допомогу у вигляді свіжих яблук, завдяки яким вдасться підвищити імунітет маленьких снігурівчан, що особливо актуально у холодну зимню пору.

Снігурівська міська рада та колективи дитсадків міста висловлюють щиру подяку Ігорю Віталійовичу за підтримку та надану допомогу. Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею.