13 січня українці відзначають Щедрий вечір або, як кажуть у народі, свято Меланки. Цього дня  за традицією хлопці й дівчата ходять від хати до хати, щедруючи та бажаючи господарям щедрого вечора, доброго здоров’я та добробуту у новому році. Щедрування супроводжується музикою, танцями й побажаннями з обрядовою козою.

09 січня 2019 року діти старшої групи ДНЗ № 1 та Недільної школи Храму Святителя Миколая завітали з щедриками до Снігурівської міської ради.

Дітлахи в національних й релігійних костюмах співали щедрівки, показували біблійні вистави та бажали господарям здоров’я, достатку й усіляких гараздів.

Священик Храму Святителя Миколая отець Василь побажав міському голові та працівникам міської ради успіхів в розбудові міста.