Снігурівська міська рада надає офіційні роз’яснення щодо висловлювань голови Снігурівської РДА Інни Бойко.

02 січня 2019 року на офіційному веб-сайті Снігурівської РДА розміщено статтю «Опалення в Снігурівській ЦРЛ відновлено», в якій розміщено інформацію в тому числі з приводу діяльності Снігурівської міської ради, яка не в повній мірі відповідає дійсності.

Так, з посиланням на сторінку голови Снігурівської РДА Бойко І.В. в мережі Фейсбук сказано про те, що «…Але затвердження тарифу на альтернативну теплову енергію є компетенцією, на жаль, міської ради, його голови…».

У зв’язку з чим роз’яснюємо мешканцям міста та особисто голові РДА Бойко І.В., що у відповідності до ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» встановлення відповідного тарифу для ТЗоВ «НІКТЕПЛОЗБУТ» для потреб Снігурівської ЦРЛ входить до повноважень не міського голови, а виконавчого комітету Снігурівської міської ради. І вважаємо, що вказану помилку у своїх висловлюваннях голова РДА Бойко І.В. допустила не випадково.

Для мешканців міста роз’яснюємо, що дійсно 20 грудня 2018 року було проведено засідання виконавчого комітету міської ради, на якому одним із питань було затвердження тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання ТзОВ «НІКТЕПЛОЗБУТ» для потреб Снігурівської районної лікарні по вул. Жовтневій, 1 у м. Снігурівка.

На вказане засідання було запрошено усіх без виключення членів виконавчого комітету Снігурівської міської ради. У зв’язку з чим незрозумілими є висловлювання голови РДА Бойко І.В. про те, що міський голова Голобля Л.М. не забезпечив участь всіх членів виконавчого комітету ради, як і незрозумілим є те, яким чином міський голова «примусово» мав це зробити, оскільки до виконавчого комітету ради входять в тому числі й особи, які працюють на підприємствах, установах та організаціях, які не підпорядковуються міській раді.

Дійсно, на засіданні виконавчого комітету Снігурівської міської ради, яке відбулося 20 грудня 2018 року, не було прийнято рішення про затвердження тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання ТзОВ «НІКТЕПЛОЗБУТ» для потреб Снігурівської районної лікарні по вул. Жовтневій, 1 у м. Снігурівка, у зв’язку з тим, що один з членів виконавчого комітету міської ради не підтримав його.

При цьому, розуміючи важливість все ж таки прийняття цього рішення до кінця 2018 року, яке є вкрай необхідним для громади, міський голова скликав позачергове засідання виконавчого комітету Снігурівської міської ради на іншу дату. У зв’язку з чим незрозумілим є висловлювання Бойко І.В. про те, що міський голова «не усвідомлював міру відповідальності за людей», оскільки навіть аналіз фактів свідчить про інше.

Окрім цього, голова РДА Бойко І.В. фактично вказує на те, що міський голова не забезпечив «фахову» підготовку засідання виконкому. Хоча рішення все ж таки було прийнято майже в тій редакції, яка була підготовлена ще до засідання, яке відбулося 20 грудня 2018 року, окрім однієї цікавої зміни, про яку розповімо дещо нижче.

Окрім цього, звертаємо увагу на те, що інформація про час та дату проведення засідань виконавчого комітету була розміщена на офіційному веб-сайті міської ради, тому представникам ТзОВ «НІКТЕПЛОЗБУТ» нічого не заважало прийняти участь в розгляді цього питання ще 20 грудня 2018 року. Але цього, нажаль, не сталося.

Також звертаємо увагу на те, що рішення про затвердження тарифу ТзОВ «НІКТЕПЛОЗБУТ» для потреб Снігурівської районної лікарні було прийнято 28 грудня 2018 року, тобто ще за три дні до Нового року. Тому незрозумілим є намагання створити образ «героя-рятівника» з боку деяких посадовців.

Але є дуже важлива деталь у прийнятті рішення виконавчим комітетом міської ради, про яку чомусь забули ці посадовці. А вона полягає в наступному: розмір встановленого 28 грудня 2018 року рішенням виконавчого комітету тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання ТзОВ «НІКТЕПЛОЗБУТ» у порівняні з проектом, який виносився на розгляд 20 грудня 2018 року, зменшено на 324 грн. 35 коп. за 1 Гкал. А це не одна сотня тисяч гривень, які були завдяки цьому заощаджені міською радою для районного бюджету і можливо у зв’язку з цим навколо цього питання на теперішній час так багато галасу. Але чому цьому не радіють окремі посадовці? Кожен для себе зробить висновки сам.

В свою чергу міська рада хоче подякувати головному лікарю Снігурівської ЦРЛ Ковризі М.Л., який дійсно переймався вирішенням цього питання та особисто прибув на засідання виконавчого комітету, на якому було затверджено відповідний тариф.

Міський голова                                                   Л.ГОЛОБЛЯ

Поширити в соціальних мережах: