Засідання виконавчого комітету

30 січня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Снігурівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Голоблі Л.М. На засіданні, серед інших, були прийняті деякі важливі рішення, що стосуються життєдіяльності громади міста. Так, зокрема, з метою впорядкування та  забезпечення безпеки руху на території Снігурівки було затверджено схему організації  руху «Створення пішохідної зони в межах вулиці Центральна на ділянці від площі імені Богдана  Хмельницького  до  перехрестя з вулицею Жовтнева в м. Снігурівка, Снігурівського району  Миколаївської  області». Незабаром розпочнеться практичне втілення в життя проекту по створенню вищевказаної пішохідної зони, а саме: облаштування місць для відпочинку, модернізація мережі вуличного освітлення, встановлення нових дорожніх знаків тощо.

На підставі звернення начальника Снігурівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області виконком прийняв рішення, яким визначив, що на комунальному підприємстві ”Снігурівський благоустрій” особи, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, будуть займатися санітарним очищенням вулиць та доріг, прибиранням територій, висадкою зелених насаджень, впорядкуванням об’єктів благоустрою тощо.

Також було заслухано інформацію про стан квартирного обліку при виконавчому комітеті міської ради за 2018 рік та прийняті рішення про зарахування на даний облік осіб, що потребують поліпшення житлових умов, згідно поданих ними заяв.

Крім того, були прийняті рішення про уточнення фактичної адреси житлового будинку та присвоєння адреси об’єкту нерухомості на підставі відповідних звернень.

Загалом, засідання виконкому міської ради згідно графіку відбуваються в останню середу щомісяця, тобто наступне засідання має пройти 27 лютого 2019 року.

Поширити в соціальних мережах: