З метою створення дитячого будинку сімейного типу в жовтні 2018 р. за кошти державного бюджету придбано двоповерховий житловий будинок за адресою: Миколаївська область, м.Снігурівка, вул. Будівельників, 12.

Рішенням XLIII позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 23.10.2018 року № 7 “Про придбання житлового будинку, розташованого за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Будівельників, 12” даний будинок переданий до комунальної власності територіальної громади міста Снігурівка.

10 грудня 2018 р. міською радою укладено договір найму житлового приміщення з дитячим будинком сімейного типу, батьками-вихователями якого є Діденко В.Л. та Діденко Л.О.

Двоповерховий будинок з усіма зручностями, просторий та затишний, став родинним гніздечком для восьми дітей, які мають в ньому належні умови для проживання, відпочинку та навчання.

Батьки-вихователі продовжують упорядковувати приміщення, щоб зробити його більш комфортним для проживання.

Від усієї душі побажаємо сім’ї Діденка В.Л. та Діденко Л.О. сонячного настрою і доброї атмосфери на новому місці проживання. Нехай в їхній сім’ї завжди панують мир, доброта, взаєморозуміння та достаток.

Увага!

За інформацією філії  Снігурівського району АТ “Миколаївобленерго” буде відключено електропостачання:

27.12.2018 року  з 09.00 до 17.00 год.  – вул. Інгулецька, В’ячеслава Чорновола;

28.12.2018 року  з 09.00 до 17.00 год.  – Снігурівська міська рада.

«Щедра годівниця для зимуючих птахів» у ЗДО № 3

Зима – традиційна пора для підгодівлі птахів, адже саме в цей час природні запаси корму починають зменшуватися. З настанням холодів частина комах гине, частина впадає в зимову сплячку, а тому птахи поступово переходять на поїдання урожаю насіння й плодів.

У періоди нестачі корму найбільш уразливими стають дрібні садові птахи. Процес травлення в птахів відбувається швидко й енергійно, а тому вони постійно потребують їжі. В наших силах врятувати птахів від голодної смерті: розвісити годівнички та всю зиму підгодовувати їх.

Саме тому, в закладі дошкільної освіти № 3 «Ромашка» була організована природоохоронна акція «Щедра годівниця для зимуючих птахів». Юні захисники пташок та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи для виготовлення годівничок з різних матеріалів: фанери та дерев’яних брусків, які сприяли розширенню уявлень малюків про зимуючих птахів та можливість поспостерігати за ними.

Активними учасниками природоохоронної акції, яку організувала вихователь Бєлогубова С.В. визнані вихованці середньої групи:
Голубєв Я., Вишневська А., Рощенко Н., Середа І., Горєвой К., Казміров М., Грицаєнко К., Молдован Н.

Найцікавіше – спостерігати за пташками, які радо смакують їжею, іноді б’ються між собою та весело стрибають, виконуючи різні трюки. Тепер на майданчику групи «Сонечко» можна спостерігати за тим, які пташки завітали до них у гості. Нехай буде смачно пташкам взимку!

Велика подяка батькам за турботу, активну участь та небайдуже ставлення до життя дітей у садочку.