Сім’я — головна цінність у житті будь-якої людини, це місце, де нас люблять і чекають. Але, на жаль, не до всіх доля прихильна  –  у всьому світі є діти, які залишились без батьків, і наше місто, звичайно, не виключення. Ці діти потребують особливої уваги та допомоги.

Для вирішення питання забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, які залишились без батьківського піклування, Снігурівська міська рада веде квартирний облік цих дітей.

Згідно рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 29 жовтня 2014 року на квартирному обліку міської ради перебувала дитина-сирота Савіцька (Сидоренко) К.А., яка наразі має власну родину – чоловіка та доньку 2017 року народження. Молода сім’я проживає в будинку з батьками чоловіка, де займає одну невеличку кімнату.

Довгоочікуваною і в той же час несподіваною для молодої жінки стала радісна новина про купівлю для неї будинку в приватну власність.

В листопаді 2018 року Снігурівською міською радою прийняте рішення щодо придбання в м.Снігурівка житлового будинку та земельної ділянки для забезпечення житлом особи з числа дітей-сиріт.

Будинок з господарськими та побутовими будівлями і спорудами придбаний за кошти бюджету міської ради.

В будинку в наявності всі зручності. У дворі є літня кухня, гараж, погріб, сарай, басина.  Біля будинку – невелика присадибна ділянка.

Такі умови задовольняють потреби Савіцької К.А., так як вона має бажання жити саме в будинку. Крім того, оселя знаходиться неподалік від закладу дошкільної освіти та загальноосвітньої школи, що досить важливо, так як в сім’ї є малолітня дитина.

Міській голова Голобля Л.М. вручив Савіцькій К.А. ордер, привітав  молоду сім’ю з новосіллям та побажав, щоб у новій оселі завжди панували тепло, затишок і відчуття надійної пристані.

«Миколая всі чекають» у ЗДО № 3

Насичений подіями рік добігає кінця та наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спуститься із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей.

Тому, малеча знає, що за слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків. Напередодні Дня Святого Миколая, у закладі дошкільної освіти № 3 «Ромашка» для молодших товаришів було проведене старшими дошкільниками свято «Миколая всі чекають», підготовлене вихователем Ігнатченко Н.В. та музичним керівником Білою Л.О.

До цього свята малюки готувалися заздалегідь: вчили вірші, співаночки, готували таночки. Адже всі ми знаємо, що Миколай любить чемних, ввічливих, вихованих діток і саме таким приносить подарунки. Діти з натхненням та великим задоволенням творили святкове дійство.

Вихователь Якубенко А.С. виконала роль матері, яка намагалася доторкнутися до кожної струночки дитячої душі та викликати бажання наслідувати традиціям свого народу.

Скільки ж приємних хвилювань принесло очікуване чудове свято! Свято подарувало дітям багато усмішок та радості. А також малюки передали таємні бажання Святому Миколаю:

«Святий отче, Миколай!
Мою хату не минай!
Подаруй мені потіху
І торбину, повну сміху,
І здоров’я для родини,
Красну долю для Вкраїни!»

К.Бондаренко

Вихователь-методист ЗДО № 3