У місті Снігурівка тривають роботи щодо забезпечення комфортних умов та гарантування безпеки мешканців у вечірній та нічний час

Як зазначалося раніше, перша вулиця, з якої почався капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення міста, була вулиця Шполянська.

Наразі підрядна організація проводить ремонті роботи, в тому числі й щодо встановлення консольних світильників з люмінесцентними лампами на основі LED-технологій по вулиці В’ячеслава Чорновола та провулку Шкільному.

Нагадуємо, що реалізація вказаних проектів стала можливою завдяки тісній співпраці Снігурівської міської ради та народного депутата України Вадатурського А.О. Саме завдяки зусиллям Андрія Олексійовича вдалося залучити додаткові кошти, необхідні для здійснення робіт по освітленню міста.

Мешканці вулиць, на яких тривають роботи по освітленню, задоволені ходом роботи та першими результатами і зазначають, що приємно бачити, як міська рада виконує надані обіцянки.

Будемо інформувати громаду міста про подальшу роботу по мірі її проведення.