Робота з безпеки функціонування ДНЗ міста, дотримання Державних санітарних правил і норм улаштування життєдіяльності, створення належних умов для дітей під час навчально-виховного процесу в ДНЗ були та залишаються одним з пріоритетних напрямків роботи та знаходиться під постійним контролем міської ради.

Завідувач ДНЗ №1 Л.Глушко розповіла: «З метою покращення умов проведення дозвілля  дошкільнятами, створення для них комфортних санітарних умов в ДНЗ № 1 за кошти міського бюджету проведено частковий ремонт опалювальної системи. Придбано і встановлено моноблочний насос циркуляції води в системі та проведено роботи щодо переустановлення резервного насосу. Частково замінені старі труби на нові, встановлені крани Маєвського для видалення зайвого повітря з системи, відрегульовані 6 регістрів. Я і мої працівники щиро вдячні міській раді та підряднику за виконані ремонтні роботи. Завдяки успішно проведеній роботі температурний режим в навчальному закладі покращився, дітлахам стало затишно та набагато тепліше».