Увага! До відома мешканців міста Снігурівка

Інформуємо, що до Снігурівської міської ради надійшло клопотання від аграріїв та приватних підприємців міста з проханням перенести засідання ради регіонального розвитку м. Снігурівка у зв’язку з необхідністю більш детальної розробки пропозицій щодо створення перспективного плану розвитку на 2019-2021 роки.

Окрім цього, відповідно до Указу Президента України № 412/2018 від 06.12.2018 року «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації» розроблення та затвердження планів перспективного розвитку  на 2019-2021 роки повинно здійснюватися з урахуванням регіональних стратегій розвитку, місцевих пріоритетів, визначених територіальними громадами.

А в рамках проекту, що реалізується Асоціацією міст України спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом, Снігурівська міська рада стала переможцем конкурсу у проекті “Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст”.

18.12.2018 року заплановано проведення  зустрічі членів Робочої групи з підготовки цієї Стратегії, громадськості з спеціалістами Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України щодо обговорення стратегічного планування розвитку Снігурівської територіальної громади  для подальшої розробки Стратегії розвитку Снігурівської територіальної громади, впровадження якої допоможе вирішити низку найважливіших проблем.  А розроблення відповідного перспективного плану розвитку м. Снігурівка на 2019-2021 року неможливе без визначення відповідних базових принципів Стратегії розвитку Снігурівської територіальної громади.

У зв’язку з викладеним засідання такої ради регіонального розвитку м. Снігурівка, яке було попередньо заплановане провести 13.12.2018 року о 14.0 годині, перенесено.

Про дату її проведення громадськість міста  буде повідомлено додатково.

За інформацією Миколаївського обласного центру з гідрометеорології 12-13 грудня 2018 року на території Миколаївської області очікуються  складні погодні умови.

«Комунальним підприємством було організовано у цілодобовому режимі посилений моніторинг обстановки щодо можливого виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із складними погодними умовами. Так зранку 12 грудня у зв’язку з посиленням опадів у вигляді мокрого снігу на дорогах міста з’явився сніговий накат і комунальна техніка розпочала виконувати роботи щодо очищення вулиць. Наразі робота по очищенню вулиць міста триває, а у разі погіршення погодних умов підприємство здатне подолати складнощі в найкоротший термін», – повідомила начальник комунального підприємства “Снігурівський благоустрій” Л. Мамоненко.

13 грудня 2018 року з 10:00 год. до 16:00 год. в м. Снігурівка по вул. Жовтнева, 59 працюватиме мобільний сервісний центр МВС України.

Джерело: офіційний веб-сайт Регіонального сервісного центру МВС України в Миколаївській області.

Посилання на графік виїзду мобільного сервісного центру (натиснути)