Однією з важливих проблем, які останнім часом благополучно вирішуються в м.Снігурівка, є прибирання вулиць міста та надання можливості мешканцям міста утримувати свої садиби в чистоті шляхом надання комунальним підприємством  «Снігурівський благоустрій» такої послуги, як вивіз сміття.

Так, в приватному секторі визначено дні вивозу сміття, в районах міста, де розташовано багатоквартирні будинки, установлено сміттєві контейнери та  урни.

Вагомими кроками в очищенні нашого міста від сміття є придбання нової комунальної техніки. Так у грудні 2018 року для КП “Снігурівський благоустрій” придбано сміттєвоз ВЛІВ СУПЕР МІНІ Б, який за основними параметрами має значно підвищити якість і швидкість виконання робіт по санітарній очистці м.Снігурівка, а також сприятиме підвищенню продуктивності праці водіїв й вантажників.

Начальник КП “Снігурівський благоустрій” Мамоненко Л. зазначила: «Сміттєвоз був доставлений у відповідності до умов договору і в чітко визначений термін. На даний час КП “Снігурівський благоустрій” використовує сміттєвоз для збору твердих побутових відходів. Маємо надію, що у процесі експлуатації зазначене обладнання працюватиме у відповідності з технічними характеристиками та експлуатаційною необхідністю й матиме високу якість та ефективність функціонування порівняно з аналогами».

 

Поширити в соціальних мережах: