Одним з вагомих кроків на шляху становлення Снігурівської об’єднаної територіальної громади є створення Стратегії її розвитку, яка міститиме сформульоване бачення майбутнього об’єднаної територіальної громади в та шляхи його досягнення,  виходячи зі стратегічних й операційних цілей та конкретних завдань.

Снігурівська міська рада вже має теоретичний досвід у стратегічному плануванні розвитку громад, оскільки стала переможцем конкурсу у проекті “Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст”, яка реалізується Асоціацією міст України спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом.

З метою обговорення планування та розробки Стратегії розвитку Снігурівської територіальної громади 19 грудня 2018 року в приміщенні Снігурівської міської ради відбулася перша зустріч членів Робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Снігурівської об’єднаної територіальної громади та представників громадськості зі спеціалістами Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України. Під час засідання було вирішено провести збір вихідної інформації шляхом проведення анкетування серед населення сільських рад щодо бачення розвитку майбутньої об’єднаної територіальної громади та заповнення профілю для соціально-економічного аналізу стратегії розвитку. Аналіз та інтерпретацію зібраної інформації заплановано провести на наступному засіданні Ради регіонального розвитку у січні 2019 року.

Поширити в соціальних мережах: